• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: PROTEFIX


Vyhledávali jste výrobce PROTEFIX a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky PROTEFIX máme 14 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky PROTEFIX: 14

Protefix Fixační krém na zubní protézu s Aloe Vera 47 g

Silná přilnavost krému působí okamžitě. Dlouhodobý účinek zaručí uživateli jistotu a nezávislost při jídle, pití anebo smíchu.

Cena od 139 Kč

Protefix Fixační podložky na horní zubní protézu 30 ks

Fixační podložky se spolehlivým fixačním účinkem jsou určeny pro fixaci horní zubní protézy.

Cena od 155 Kč

Protefix Fixační prášek na zubní protézu 50 g

Nabízí spolehlivou a dlouhodobou fixaci ústní náhrady. Je chuťově neutrální a je ideální v případě řídkých slin, kdy fixační krémy nemusí být dostatečně účinné.

Cena od 169 Kč

Protefix Fixační podložky na dolní zubní protézu 30 ks

Podložky pro dolní zubní protézu zajišťují bezpečnou fixaci a jsou určeny k vypodložení zejména problematické a dočasné zubní náhrady. Zabraňují bolestivým otlakům.

Cena od 149 Kč

Protefix Fixační krém na zubní protézu 47 g

Silná přilnavost krému působí okamžitě. Dlouhodobý účinek zaručí uživateli jistotu a nezávislost při jídle, pití anebo smíchu.

Cena od 129 Kč

Protefix Fixační podložky - horní zubní protéza 30 ks

Protefix Fixační podložky - horní zub.prot.30ks Fixační podložky jsou z jemné, vláknité tkaniny s výbornou snášenlivostí na patře. Používá se hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.

Cena od 149 Kč

Protefix Fixační podložky - dolní zubní protéza 30 ks

Protefix Fixační podložky - dolní zub.prot.30ks Fixační podložky jsou z jemné, vláknité tkaniny s výbornou snášenlivostí na patře. Používá se hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.

Cena od 129 Kč

Protefix Aktivní čistící tablety na zubní protézu 66 ks

Protefix Aktivní čistící tab.na zub.protézu tbl.66 Čistící tablety s vysokým obsahem kyslíku jsou zárukou vynikající čistoty a nemají nepříznivý účinek na materiál zubní náhrady. Jsou samočisticí a vyčistí zubní náhradu rychle...

Cena od 142 Kč

Protefix Fixační krém s Aloe Vera 47 g

Protefix Fixační krém s Aloe Vera 47g Fixační krém Protefix® řeší problém s přilnavostí i při silné tvorbě slin. Aloe Vera jemně pečuje o ústní sliznici.

Cena od 110 Kč

Protefix Fixační krém 44 ml

Protefix Fixační krém 40ml + 4ml Fixační krém je ideálním řešením pro široké spektrum problémů s přilnavostí. Doporučuje se pro řešení problémů s přilnavostí i při silné tvorbě slin. Snadno se nanáší, je chuťově neutrální...

Cena od 89 Kč