• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: REGINA


Vyhledávali jste výrobce REGINA a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky REGINA máme 18 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky REGINA: 18

Regina Placenta pomáda na rty 4,5 g

Regina Placenta je balzám k ošetření suchých a popraskaných rtů. Poskytuje rtům hydrataci a jejich pokožku zvláčňuje a regeneruje. Vhodný pro každodenní péči.

Cena od 69 Kč

Jelení lůj SUN SPF 30+UVA,UVB filtr

Regina Jelení lůj SUN s SPF 30 intenzivně vyživuje, zjemňuje a zvláčňuje rty a současně chrání jejich jemnou pokožku před UV zářením. Ideální pro péči o rty v letních měsících, při letních sportech a u vody.   Speciálně vyvinutý...

Cena od 39 Kč

Regina Jelení lůj 12 g

Regina Jelení lůj 12g Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený ke zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům.

Cena od 25 Kč

Regina Jelení lůj s placentou 3.1 g

Regina Jelení lůj s placentou 3.1g Jelení lůj s placentou dokonale regeneruje a zvláčňuje suché rty. Regeneračních účinků je dosaženo působením směsi tuků, vosků a olejů s placentárním výtažkem.

Cena od 86 Kč

Regina Jelení lůj na rty 28 g

Regina Jelení lůj na rty 28g Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený na zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům. Použivá se na rty, tváře i pokožku celého těla.

Cena od 59 Kč

Regina pomáda s měsíčkem zahradním 3.1 g

Regina pomáda s měsíčkem zahradním 3.1g Zvláčňuje a regeneruje rozpraskané rty a jiná citlivá místa pokožky. Obsahuje výtažek z měsíčku zahradního v olivovém oleji a vitamin E.

Cena od 76 Kč

Regina Placenta 4.5 g

Regina Placenta 4,5g Regina Placenta je regenerační a pokožku zvláčňující přípravek sloužící k ochraně rtů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složkou jsou placentární extrakt a lanolín, které rty regenerují a zvláčňují.

Cena od 69 Kč

Regina Jelení lůj - tradiční pomáda na rty 4.8 g

Jelení lůj - tradiční pomáda na rty 4.8g Tradiční jelení lůj na rty určený k ošetření suchých rtů. Komplex aktivních látek vytváří bariérový a hydratační efekt, chrání před povětrnostními vlivy.

Cena od 74 Kč

Regina Jelení lůj originál 13 g

Jelení lůj originál 13g Novinka v praktickém designovém pouzdře. Mechanické vysunování pomády. Praktické a moderní balení. Nová varianta výrobku pro náročného zákazníka.

Cena od 84 Kč

Regina Placenta 3.1g

Regenerace rtů a pokožky.

Cena od 69 Kč